Приклад

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

 

11.01.2018                                                                                                     №  12

 

Про призначення відповідального

за стан охорони праці та

пожежну безпеку

 

         Відповідно до пункту 7 статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 13 Закону України «Про охорону праці»,   Закону України “Про пожежну безпеку”,  інших нормативних актів з питань охорони праці та пожежної безпеки, з метою профілактики нещасних випадків і пожеж, посилення контролю за дотриманням нормативних актів з питань охорони праці та пожежної безпеки на території підприємства (______і в адмінбудівлі)       _______РСТ:

 

  1. Призначити відповідальним за стан охорони праці та пожежну безпеку в ) _______РСТ начальника __________

 

  1. У разі тимчасової відсутності (відпустка, відрядження тощо) відповідальної особи, відповідальність за стан охорони праці покладається на _______________________.

 

  1. Призначити відповідальним за належний технічний стан і безпечну експлуатацію(магазину, адмінбудівлі, котельні ______, що перебувають на балансі )       _______РСТ, за безпечне утримання, експлуатацію і ремонт всіх електроустановок та електрообладнання _____________________.

 

  1. Призначити відповідальним за належний технічний стан і безпечну експлуатацію автогаража, закріпленої території автогаража, автомобіля ) _______РСТ, виконання заходів щодо покращення умов і безпеки праці, протипожежного стану, дотримання ПДР, безпечної і безаварійної роботи рухомого складу, обладнання, майна і механізмів водія( механіка чи завгара чи ще когось_______.
  2. Відповідальність за стан охорони праці та пожежної безпеки, виконання інших нормативних актів в орендованих приміщеннях покладається на орендарів. При укладенні договорів оренди окремим пунктом передбачати ці умови.
  3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на______.

 

Голова правління (ФОП)                     __________________

 

З розпорядженням ознайомлені:   _________________-