2 жовтня 2017 року в актовій залі Вінницького кооперативного інституту відбулися урочисті збори і святковий концерт, присвячені Дню працівника освіти.

Перед присутніми з вітальним словом виступив голова правління облспоживспілки Подолян Василь Васильович. Він подякував науково-педагогічному колективу за успішну роботу, подарував інституту LСD-телевізор для використання у навчальному процесі та нагородив кращих викладачів Почесними грамотами облспоживспілки. Серед них: Гринчук Тетяна Петрівна - викладач кафедри фінансів, обліку та аналізу; Коваль Андрій Володимирович - доцент кафедри економічної теорії, фундаментальних та соціально-гуманітарних дисциплін; Кушнір Олена Юріївна - викладач кафедри фундаментальних та обліково-фінансових дисциплін коледжу економіки і права; Петренко Микола Ілліч - завідувач кафедри фінансів, обліку та аналізу; Томчук Євген Васильович - головний інженер з комп’ютерних систем.

Ректор інституту, доктор економічних наук, професор Драбовський Анатолій Григорович також привітав колектив зі святом і нагородив кращих працівників інституту і коледжу грамотами та грошовими преміями.

Напередодні свята було проведено голосування серед студентів на номінацію «Улюблений викладач 2017 року». Голова студентської ради Бакута Ясмін та її заступник Манчук Анна привітали усіх освітян з їх професійним святом та оголосили імена найкращих викладачів року. Звання «Улюблений викладач 2017 року» отримали: Ладаняк Інна Анатоліївна, Гринчук Тетяна Петрівна, Ставнича Наталія Олександрівна, Гончарук Борис Станіславивич, Цигвінцев Ігор Генадійович.

Студенти ансамблю «Зоряна мрія» на чолі з керівником Юлією Поліщук підготували музичні вітання. Гарним подарунком став виступ випускника Вінницького кооперативного інституту, Бондарука Артема, та сольні виступи талановитих першокурсниць Савінової Валерії та Забєліної Дарини.

Дивитися всі фотографії►