Незалежність є найціннішим скарбом, найвищим досягненням і найвагомішим надбанням, здобутим поколіннями українців.

22 серпня з нагоди 26-ї річниці Дня незалежності України та Дня Державного прапора України відбулись районні урочистості і святковий концерт на центральній площі селища Томашпіль та в районному будинку культури. Участь у заході взяли голова районної державної адміністрації Олександр Закорченний, голова районної ради Дмитро Коритчук, депутат Верховної Ради України Іван Спориш, депутати районної, сільських рад, об’єднаних територіальних громад, представники виконавчого апарату районної ради та районної державної адміністрації, керівники районних установ, організацій, сільські голови та представники ЗМІ.

Під звуки державного гімну України на центральній площі селища відбулось урочисте підняття Державного прапора України. До підніжжя пам’ятника Т.Шевченку, стели Незалежності, Меморіалу слави воїнам-визволителям та пам’ятного знаку «Борцям за свободу і незалежність України» учасники зібрання поклали живі квіти та вінки.

З вітальним словом перед громадою району виступили голова райдержадміністрації Олександр Закорченний, голова районної ради Дмитро Коритчук та депутат Верховної Ради України Іван Спориш.

Традиційно приємним моментом урочистостей стало нагородження. Згідно розпорядження голови районної державної адміністрації від 1 серпня 2017 року «Про занесення на районну Дошку Пошани «Праця та звитяга Томашпільщини» коллектив Томашпільської райспоживспілки отримав свідоцтво за вагомий внесок у соціально - економічний розвиток району та з нагоди 26-ї річниці Незалежності України. Це не перша нагорода кооператорів району. Колектив Томашпільської райспоживспілки був занесений на районну Дошку Пошани також в 2011 році.

Ми щиро вітаємо кооператорів Томашпільщини з трудовими здобутками та бажаємо гарних результатів і успіхів в майбутньому.