До Дня Незалежності України економіст Теплицької райспоживспілки, заступник керівника ГО «Українське об’єднання УБД та волонтерів АТО» Теплицького району, Ольга Іващук була нагороджена медаллю -"За гідність і патріотизм".  Медаль вручав земляк, член ГО «Українське об’єднання УБД та волонтерів АТО» Теплицького району, сержант контрактної служби 9-батальйону, командир взводу 59 бригади ЗСУ- Василь Дмитрович Семченко. Він також є двоюрідним братом одного з голів споживчого товариства Теплицької райспоживспілки.

«Нагороду я отримувала у себе на роботі, в присутності колег, голови правління Д.А.Ковальчука та друзів, тому це вдвіччі приємніше, адже Теплицька райспоживспілка також чимало зробила і робить для підтримки наших бійців. Дякую військовій частині за таку високу оцінку. Бажаю всім найголовінішого - МИРУ. Захисники повертайтеся додому живими і здоровими, з нетерпінням всіх Вас чекаємо – жінки-українки. СЛАВА УКРАЇНІ!!!» - каже Ольга Іващук.

Кооператори Вінниччини вітають свого кооператора-волонтера з отриманою нагородою. Ми горді за Ольгу Іващук, що вона самовіддано займається волонтерською діяльністю. Бажаємо її великих успіхів і майбутніх звершень.