4 листопада 2016 року на базі Немирівської райспоживспілки відбувся обласний семінар, мета якого – вивчення та розповсюдження передового досвіду щодо створення сучасної конкурентоспроможної мережі роздрібної торгівлі, ресторанного господарства та побутового обслуговування, роботи виробничих та заготівельних підприємств. В семінарі прийняв участь голова Всеукраїнської центральної спілки споживчих товариств Гороховський Ілля Леонідович.

Перед семінаром голова обласної державної адміністрації Коровій Валерій Вікторович разом з головою правління Укркоопспілки та головою правління Вінницької облспоживспілки Подоляном Василем Васильовичем ознайомилися з роботою готельно-ресторанного комплексу «Дубовий Гай», ринку «Урожай» та Цетрального ринку підприємства СК «Об’єднання ринків м.Вінниці». Між головою правління Укркоопспілки та головою облдержадміністрації відбулася змістовна та конкретна розмова щодо успішної роботи вінницьких кооператорів в питаннях реформування та економічної адаптації до нинішніх ринкових умов господарювання і подальшого розвитку споживчої кооперації області.

Семінар-нарада розпочалася з кафе-бару «БАМ» с.Кудлаї. На відкриття заходу до кооператорів завітали голова Немирівської райдержадміністрації Погорелюк Юрій Миколайович та голова районної ради Укринський Сергій Віталійович.

Немирівські кооператори поділилися своїм досвідом щодо розбудови сучасної конкурентоспроможної мережі підприємств роздрібної торгівлі, зокрема, маркетів, підприємств ресторанного господарства, по наданню платних послуг, виробництва та заготівельно-переробного комплексу. 

В м. Немиреві огляд розпочався з маркету Малина-2, який розташований на першому поверсі будівлі райспоживспілки. Учасники ознайомилися з технологією виробництва хлібобулочного та кондитерського цехів, спілкувалися з працівниками. В «Малині 2» працює пекарня, в якій випікають 70 видів хлібобулочних виробів, з них близько 30 протягом одного дня. Відкрито кондитерський відділ, який не тільки торгує визначеним асортиментом, а й приймає індивідуальні замовлення від населення на виготовлення тортів і іншої кондитерської продукції.

Учасники семінару також відвідали універмаг «Торговий дім», в якому працюють відділи «Посуд», Товари з універсальної бази». «Галантерея», «Готовий одяг» та інші. Потім ознайомилися з роботою маркету «Малина-1». На реконструкцію приміщення маркету затрачено 2,2 млн. грн., відкрито відділи кулінарії, піцерії, облаштовано вареничний цех та цех обвалки свіжого м’яса.

Немирівські кооператори також показали підприємства торгівлі споживчого товариства «Добробут села» в селах Зарудинці та Озеро.

Голова правління Укркоопспілки Гороховський І.Л. та голова правління облспоживспілки Подолян В.В. урочисто відкрили третій маркет споживчого товариства «Малина» Учасники семінару були приємно вражені роботою цього закладу. В ремонт і обладнання інвестовано близько 2,8 млн. грн. В підвальному приміщенні облаштувано пекарський цех та цех обвалки свіжого м’яса. В маркеті працює 41 чоловік. Організація торгівлі та умови праці відповідають самим сучасним вимогам

Учасники семінару також ознайомилися з робою хлібзаводу комбінату кооперативної промисловості. Сьогодні він є лідером по виробництву хлібобулочних та кондитерських виробів серед кооперативних підприємств області.

На підведенні підсумків голова правління Укркоопспілки Гороховський І.Л. високо оцінив роботу Немирівської райспоживспілки. Кращим працівникам були вручені Почесні грамоти облспоживспілки та районної державної адміністрації і ради.

Дивитися всі фотографії ►