30 березня 2010 року в м.Вінниці в приміщенні облспоживспілки відбулись четверті збори Ради облспоживспілки п’ятнадцятого скликання. В роботі зборів Ради взяли участь члени Ради облспоживспілки, члени ревізійної комісії облспоживспілки, голови правлінь, їх заступники, головні бухгалтери та економісти райспоживспілок, райспоживтовариств, голови ревізійних комісій та об’єднаних комітетів профспілок, керівники та головні бухгалтери підприємств облспоживспілки, спеціалісти облспоживспілки.

Перед розглядом питань порядку денного голова правління облспоживспілки Подолян В.В. вручив почесну трудову відзнаку «Знак Пошани» Центральної спілки споживчих товариств України (Укоопспілки) за багаторічну сумлінну працю, особистий внесок у розвиток споживчої кооперації Вінниччини та з нагоди 50-річчя трудової діяльності у споживчій кооперації директорові підприємства «Облкооппостач» Пастушенку Василю Сергійовичу.

З доповіддю «Про підсумки господарсько-фінансової діяльності системи споживчої кооперації області за 2009 рік та основні напрями економічного та соціального розвитку у 2010 році» виступив голова правління облспоживспілки Подолян В.В.

Були розглянуті питання про членські внески членів облспоживспілки у 2010 році та розподіл прибутків за 2009 рік. По цих питаннях виступив заступник голови правління Дячинський В.В.

На зборах Ради розглянуті інші питання порядку денного та прийняті по ним відповідні рішення.

Розглянуті організаційні питання, в результаті чого членами Ради облспоживспілки обрані виконуюча обов’язки голови правління Вінницької райспоживспілки Сич А.А. та виконуюча обов’язки голови правління Чернівецької райспоживспілки Кирилюк Н.С.