14 грудня 2007 року в приміщенні облспоживспілки відбулись шості збори Ради чотирнадцятого скликання. На зборах розглядалися питання про господарсько-фінансову діяльність у 2007 році та основні напрями економічного і соціального розвитку споживчої кооперації області у 2008 році, про членські внески членів облспоживспілки, про внесення змін і доповнень до Статуту облспоживспілки, про посилення стимулювання участі пайовиків у господарсько-фінансовій діяльності споживчих товариств, про підготовку і проведення звітів і виборів органів управління і контролю кооперативних організацій облспоживспілки у 2008-2009 роках, про скликання ХУ з’їзду споживчої кооперації облспоживспілки та організаційні питання.

З доповіддю по першому питанню виступив голова облспоживспілки Подолян В.В., в якій підвів підсумки господарської діяльності за 9 місяців поточного року та визначив основні напрямки роботи на 2008 рік.

В обговорені доповіді прийняли участь голова правління Шаргородської райспоживспілки Кучинський М.М., заступник голови правління Тиврівської райспоживспілки Кушнір Л.С., директор кооперативного підприємства «Іллінціхліб» Черній О.І., головний бухгалтер Тульчинського районного споживчого товариства Берегова Л.В., голова правління Літинського районного споживчого товариства Панасюк М.К., головний економіст Вінницької райспоживспілки Назаренко Г.М., голова споживчого товариства «Боровик» Тростянецької райспоживспілки Сліденко М.В., головний бухгалтер Томашпільської райспоживспілки Ремізова В.В.

В виступах були підняті питання роботи виробничих підприємств, зокрема, хлібзаводів та хлібопекарень, собівартості їх продукції, цінової політики держави та інші питання роботи баготогалузевого господарства споживчої кооперації області.

Значну увагу приділено розгляду питання про посилення стимулювання участі пайовиків у господарсько-фінансовій діяльності споживчих товариств. По цьому питанню виступив головний бухгалтер центральної бухгалтерії Ладаняк Т.П. і прийнята відповідна постанова зборів.

Враховуючи, що в 2008 році закінчуються повноваження органів управління і контролю споживчих товариств і райспоживспілок, а в 2009 році – облспоживспілки, прийнята постанова про проведення в жовтні-грудні 2008 року звітів і виборів в споживчих товариствах і райспоживспілках, а черговий ХУ з’їзд споживчої кооперації області на початку 2009 року. Заступник голови правління Кирилюк В.А. в свому виступі звернув увагу на важливу роль звітно-виборної кампанії, розвиток внутрікооперативної демократії і громадської активності пайовиків та працівників системи, ретельну підготовку звітів і виборів та їх організоване проведення.

На зборах ради були розглянуті організаційні питання. Членами Ради облспоживспілки обрані: голова правління Крижопільського районного споживчого товариства Котюжанський В.А.; головний бухгалтер Вінницької райспоживспілки Воронюк О.О.; головний економіст Жмеринської райспоживспілки Войтович К.А.; юристконсульт Ямпільської райспоживспілки Прилипко Г.Г.